W dniu 24 wrześniu na obiektach Ośrodka Hutnik AKTYWNA WARSZAWA na Bielanach zorganizowaliśmy  się IV Warszawska Olimpiada Seniorów.
Zawody były rozgrywane w kategoriach wiekowych: 60-69 lat, 70-75 lat, powyżej 76 lat oraz open kobiet i mężczyzn. Każdy uczestnik otrzymał atrakcyjny pakiet startowy.
Zawody rozpoczęły się na pływani CRS Bielany wyścigami na 25 m stylem klasycznym i 25 m stylem dowolnym. Na terenie ośrodka Hutnik odbyły się: strzelectwo (broń pneumatyczna), łucznictwo, ergometry wioślarskie, pchnięcie kulą i skok w dal z miejsca.
Zawody poprzedziła defilada uczestników z poszczególnych dzielnic Warszawy oraz zapalenie znicza olimpijskiego. Na scenie trwały występy
artystyczne zespołów seniorów. Poza tym miasteczko zdrowia i nordic walking.
Zwycięzcy stanęli na podium otrzymując medale i nagrody rzeczowe. Mają także szansę na udział w Halowych Mistrzostwach Świata Masters w lekkiejatletyce, które odbędą się w przyszłym roku w Toruniu. Olimpiadę zaszczycili swoją obecnością: poseł Michał Szczerba, zastępczyni Prezydenta m.st.Warszawy Aldona Machnowska-Góra, przewodnicząca Warszawskiej Rady Seniorów Małgorzata Żuber -Zielicz, dyrektor Biura Sportu Urzędu m.st.Warszawy Janusz Samel, Burmistrz Dzielnicy Bielany Grzegorz Pietruczuk , Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Bemowo Mariusz Wajszczak i Piotr Kobierski, Burmistrz Dzielnicy Ochota Dorota Stegienka oraz Zastępca Burmistrza Grzegorz Wysocki i olimpijka Iwona Marcinkiewicz.
 
 

 

 

 

 

 

 

Smart Gallery by Gestin de redes sociales